Ropczyce Witkowice
ul. mjr. Henryka Sucharskiego
działka budowlana na sprzedaż

Cena
63 500
Powierzchnia
819
Cena za m²
78
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Ropczyce Witkowice, ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Zdjęcie 1 Działka budowlana Ropczyce Witkowice, ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Zdjęcie 2 Działka budowlana Ropczyce Witkowice, ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Zdjęcie 3 Działka budowlana Ropczyce Witkowice, ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Zdjęcie 4 Działka budowlana Ropczyce Witkowice, ul. mjr. Henryka Sucharskiego. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

do sprzedania posiadam działkę w m.Ropczyce obręb Witkowice o nr. ewidencyjnym 74/8.Działka o powierzchni 8,14 ara w kształcie prostokąta o wymairach 25x32,5.Działka równa,płaska o regularnym kształcie.Idealna pod budowę domu. Na działkę zostały wydane warunki zabuodyw na bud.mieszkalny, co pozwala na szybkie załatwienie formalności związanych z pozwoleniem na budowę.Oferta bez pośredników.Zapraszam do kontaktu telefonicznego osoby zainteresowane ofertą, chętnie udzielę więcej informacji

  • ul. mjr. Henryka Sucharskiego, Ropczyce Witkowice, powiat ropczycko-sędziszowski
  • Działka budowlana o powierzchni 819 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 74/8
  • Długość: 33 m, szerokość: 25 m
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 4 dni temu
Ropczyce Witkowice, mjr. Henryka Sucharskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.