Gdańsk Oliwa
ul. Podhalańska
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
889 000
Powierzchnia
73
Cena za m²
12038
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1914
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa, ul. Podhalańska. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Unikatowa lokalizacja w pięknej, kameralnej okolicy. Otoczenie to niska zabudowa, kilka kroków od lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, potoku Oliwskiego i licznych terenów spacerowych. 
Nieruchomość wynajęta z najemcą długoterminowym na cele mieszkaniowe na korzystnych warunkach.
Okolica to oaza spokoju, cicha uliczka niedaleko lasu. Jednocześnie jest to świetna lokalizacja dla pracujących w dzielnicach Oliwa, Przymorze czy Wrzeszcz. 
Kamienica z cegły, po remoncie dachu i klatki schodowej położona jest na skraju lasu. Mieszkanie po remoncie, ze wszystkimi instalacjami, z zachowanym klimatem i pięknymi widokami. W obecnej aranżacji w skład mieszkania wchodzi
* pokój dzienny z aneksem kuchennym
* 3 oddzielne pokoje
* 2 przedpokoje
* łazienka z wc
Drewniane podłogi - w salonie dębowa, w pokojach sosnowa. Z salonu widok na Starą Oliwę, z sypialni na las. 
Do dyspozycji - 65 m. kw. ogródek i miejsce parkingowe na działce oraz suszarnia na strychu. Do mieszkania przynależy też piwnica 9m2
Opłaty czynszowe ok. 700 zł ( w tym fundusz remontowy) + gaz + prąd

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73,85 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowej kamienicy z 1914 roku
  • Gdańsk, Oliwa, ul. Podhalańska
  • Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Oliwa, Podhalańska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.