Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.

Bydgoszcz Osowa Góra
ul. Maksymiliana Jackowskiego
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
144 900
Powierzchnia
26
Cena za m²
5 413
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1940
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Idealna inwestycja mieszkanie na wysokim parterze na ul. Jackowskiego 28.

Możliwość dokupienia miejsca postojowego. Rampa o szerokości 2 m na zewnątrz mieszkania może być wykorzystana jako miejsce wypoczynku "balkon"

Formalności związanie z podpisaniem umowy można załatwić zarówno w osobistym kontakcie jak i zdalnie bezpłatnie bez wychodzenia z domu. Szczegóły na końcu ogłoszenia.

Nieruchomość położona jest w centrum Bydgoszczy 200 m Multikino, 70 m sklep Żabka i Abc, 280 m WSG, 320 m budowany jest nowy basen olimpijski Astoria, 700 m dworzec PKP, 170 m Szkoła Podstawowa, 380 m przedszkole.

Bardzo dobre miejsce do mieszkania i pod wynajem. Klika minut pieszo do ścisłego centrum, uczelni i wielu zakładów pracy. Ceny kawalerek w tej okolicy już po epidemii są po 7100 zł za m2

W ramach Wspólnoty Mieszkaniowej wykonywane są w częściach wspólnych następujące prace:
- nowe instalacje elektryczna, wod-kan, internetu
- nowa kotłownia gazowa wraz z wykonaniem pionów, rozdzielaczy, montażem liczników ciepła, montażem kaloryferów (kompleksowa realizacja systemu CO),
- instalacja ciepłej wody użytkowej wraz z licznikami wody, doprowadzona do 1 punktu w lokalu
- instalacja zimnej wody użytkowej wraz z licznikami wody, doprowadzona do 1 punktu w lokalu
- instalacja telewizyjna –1 punktu w lokalu Klienta,
-instalacja domofonowa – 1 punkt
- remont dachu oraz elewacji,
- remont klatek schodowych.
- nowe drzwi zewnętrzne

Mieszkanie do wykończenia. Aktualnie są skute podłogi oraz wykonana jest instalacja kanalizacyjna. Doprowadzona jest do punktu energia elektryczna, internet, tv, domofon. Latem wykonywana będzie instalacje wodna, rozprowadzana elektryczna, ocieplenie styropianem grafitowym, wylewki i pozostałe zaplanowane prace panele, płytki + fugi, przyklejenie płyt g-k na ścianach ze spoinowaniem, gładzie komplet z malowaniem, szpachlowaniem, wylewek, sufit podwieszany we wszystkich pomieszczeniach ze spoinowaniem, szlifowaniem płyt g-k.

Istnieje możliwość zakupu obecnie lub z wykonanym remontem w określonym standardzie.

Korzystam z usług głównego dostawcy w Polsce platformy do wysyłania i podpisywania prawnie wiążących dokumentów wyłącznie online na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu firmy Autenti sp. z o.o. Nabywcy wystarcza adres email i nr telefonu. Może również bezpłatnie założyć konto na platformie. Jest to zgodne z przepisami Kodeku cywilnego i dokumentowa formą czynności prawnych art. 77 prim 2 i art. 77 prim 3 KC oraz rozporządzeniem, Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 910/2014 z dnia 23 lipca 2014 r. w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym, które reguluje funkcjonowanie podpisu elektronicznego i usług zaufania w całej Unii Europejskiej.

Umowa podpisana elektronicznie jest dostarczona na podany przez nabywcę adres emailowy przez Autenti, jako załącznik wiadomości e-mail. Po kliknięciu w umowę można ją przejrzeć i podpisać wpisując kod autoryzacyjny, który przychodzi sms lub mailem. Po dokonaniu podpisu umowa jest prawnie skuteczna i opatrzona pieczęcią elektroniczną. Można ją również wydrukować.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26,77 m²
  • parter w 1-piętrowej kamienicy bez windy z 1940 roku
  • Bydgoszcz, Osowa Góra, ul. Maksymiliana Jackowskiego
  • Aneks kuchenny
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Bydgoszcz Osowa Góra, Maksymiliana Jackowskiego 28/9 Poland - lokalizacja dokładna
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.