Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Kraków Prokocim

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
380 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
9500
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie w dogodnej lokalizacji: 7 min piechotą do SKA (Balice-Wieliczka), 1 min przystanek autobusowy, na dole budynku sklepy, w pobliżu dwa parki, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum, blisko szpital uniwersytecki, przychodnia i sklepy wielkopowierzchniowe. Mieszkanie na poddaszu (jeden pokój ze skosem), w bardzo dobrym stanie, dwa balkony (kuchnia i pokój), dwustronna ekspozycja. Duża ładna kuchnia (nowa kuchenka, kilkuletnia lodówka), dwa pokoje (rolety i nowe plisy okienne), w przedpokoju duża szafa z lustrem, kuchnia zabudowana. Powierzchnia po podłodze ok. 43 m kw. Ogrzewanie i woda - piec dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, z 2020 r.

Polecam!

POŚREDNIKOM NA RAZIE DZIĘKUJĘ.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowym budynku
  • Kraków, Prokocim
  • Balkon
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 5 dni temu i zaktualizowana przedwczoraj
Kraków Prokocim Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.