Tomaszowo
ul. Akacjowa
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
400 000
Powierzchnia
5300
Cena za m²
75
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Tomaszowo, ul. Akacjowa. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Tomaszowo, ul. Akacjowa. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Tomaszowo, ul. Akacjowa. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Tomaszowo, ul. Akacjowa. Zdjęcie 4 Hala/magazyn Tomaszowo, ul. Akacjowa. Zdjęcie 5 Hala/magazyn Tomaszowo, ul. Akacjowa. Zdjęcie 6 Hala/magazyn Tomaszowo, ul. Akacjowa. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Oferuje do sprzedaży atrakcyjną zabudowaną nieruchomość przemysłową składającą się z siedmiu oddzielnych działek o łącznej powierzchni 2 5958 m2. Działki znajduję się obok siebie tworząc kompleks w bardzo dobrej lokalizacji dla prowadzenia działalności bądź zabudowy mieszkaniowej. Przeznaczenie działki – przemysłowe oraz mieszkaniowe. Nieruchomość zabudowana pięcioma budynkami (pustostanami do zagospodarowania). Teren utwardzony nawierzchnią z betonu. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. W okolicy znajdują się zakłady przemysłowe.

  • ul. Akacjowa, Tomaszowo, gmina Żagań, powiat żagański
  • Na sprzedaż hala/magazyn o powierzchni 5300 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Tomaszowo, Akacjowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.