Sarbia

hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
999 000
Powierzchnia
1200
Cena za m²
833
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1990
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Sarbia. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Posiadam budynek mieszkalny 12 rodzinny 2 klatkowy z przeznaczeniem na dowolną działalność gospodarczą na działce 245/2 o powierzchni 1285 m kw. Istnieje możliwość zakupu kilku sąsiednich działek o łącznej powierzchni 15 000 m kw. w cenie 200 zł za metr kwadratowy. Sąsiednie działki również w planie pod budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne. Aktualny projekt i pozwolenie na budowę.
Sarbia graniczy z wsią Drzonowo gdzie jest szkoła, przedszkole i ośrodek zdrowia. Odległość od Kołobrzegu 18 km, od morza 12 km. W pobliżu znajduje się Jezioro Resko Przymorskie. Bardzo dobry dojazd drogą z kostki betonowej.

  • Sarbia, gmina Kołobrzeg, powiat kołobrzeski
  • Hotel/pensjonat o powierzchni 1200 m² na działce o powierzchni 1285 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Sarbia Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.