Świdnica Centrum

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
299 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
5339
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1949
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 16 Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica Centrum. Zdjęcie 17
Lista zdjęć

Witam, mam do sprzedania lokal mieszkalny (56m2) w centrum miasta z miejscem parkingowym na terenie nieruchomości (zamykana brama elektr.), dodatkowym pomieszczeniem na parterze o powierzchni 46m2 (do remontu) oraz terenem do adaptacji. Super do inwestycji. 

 
Mieszkanie:
Dwu pokojowe o powierzchni 56 m2 na pierwszym piętrze – salon (20m2), kuchnia(12m2), łazienka (4,6m2), sypialnia (15m2) oraz przedpokój (4m2). W 2015 roku mieszkanie przeszło generalny remont, dosłownie wszystko zostało zrobione od nowa, remontowaliśmy z myślą że to będzie nasze docelowe mieszkanie na lata więc nie szczędziliśmy na materiałach i włożyliśmy w to dużo pracy i serca. W całym mieszkaniu położone tapety z włókna szklanego które zapewniają miłe ciepłe ściany oraz piękną strukturę, użyto farby lateksowe firmy Tikkurilla oraz Beckers. Panele podłogowe klasy 4 – trudno ścieralne jak i odporne na zarysowania. Cała strefa kuchni wyłożona kaflami – fartuch oraz pod/przy meblach aby woda nie zniszczyła w przyszłości paneli. Podciągnięta rura gazowa do kuchenki oraz przewód siłowy do indukcji. Meble kuchenne, kuchenka elektryczna, piekarnik oraz okap w cenie. W łazience zastosowaliśmy wysokiej klasy zabudowany stelaż oraz spłuczkę podtynkową firmy VIEGA, nowa elegancka armatura, bezrantowa muszla toaletowa, meble łazienkowe w cenie. Ogrzewanie gazowe z dobrym wydajnym piecem 2-funkcyjnym marki BUDERUS – projekt instalacji, wszystkie pozwolenia oraz wykonanie zgodnie z przepisami prawa, sterownik temperatury w salonie. Podwieszony, ocieplony wełną mineralną sufit. Nowe okna PVC 3-szybowe. Wjazd na podwórko zamykany bramą elektryczną – miejsce parkingowe pod drzwiami. Dla wymagających – jest możliwość zrobienia wyjścia na taras/balkon z sypialni.


Nowe instalacje:

1. Gazowa - na klatce schodowej oraz w mieszkaniu.
2. Elektryczna - przyłącze do budynku/na klatce oraz w mieszkaniu (solidna rozdzielnia)
3. Kanalizacyjna – w mieszkaniu oraz wyjście do głównego pionu
4. Woda – nowe przyłącze do budynku, w całym mieszkaniu alupex
5. Centralne ogrzewanie – miedź w całym mieszkaniu, grzejniki ścienne.
6. Wentylacyjna – mechaniczna w łazience oraz kuchni (okap), grawitacyjna w kuchni (kratka).


Pomieszczenia przynależne:
W przyziemiu(parter) pomieszczenie o pow. 46 m2 – piękna komórka ze stropem Kleina którą można przerobić na kolejny lokal np. usługowy (oczywiście wymaga remontu). Na klatce schodowej jest schowek 1,3 m2. Do mieszkania również przynależy strych ok 50 m2. Nieruchomość posiada udział w ułamkowej części gruntu - ładnego terenu przy naszym budynku (ok 10 arów na całą wspólnotę) – możliwość dowolnej adaptacji tego terenu.
Klatka schodowa wymaga remontu który jest planowany na przyszłe lata. W tym roku wspólnotą będziemy ocieplać całą nieruchomość – uchwała podjęta, trwa wyszukiwanie wykonawcy. W 2018 położony nowy dach na całej nieruchomości.

Opłaty: Fundusz remontowy 150 zł, Zarząd nieruchomością+woda+śmieci: 350 zł (3 osoby, 6m3/os/mies. wody)

Podatek od nieruchomości: 207 zł/rok (103m2) 
Mieszkanie dostępne od 1 Marca 2021r.
Zapraszam na oględziny. 
Pozdrawiam Andrzej.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy z 1949 roku
  • Świdnica, Centrum
  • Balkon, piwnica, ogródek
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Świdnica Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.