Szczecin Pogodno
ul. Czorsztyńska
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
262 000
Powierzchnia
28
Cena za m²
9357
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1962
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 1-pokojowe Szczecin Pogodno, ul. Czorsztyńska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

 28 m kw. w super lokalizacji w centrum Pogodna . Cena 262 000 zł.

Oferuję na sprzedaż jednopokojowe, słoneczne  mieszkanie z osobną kuchnią z oknem, funkcjonalnie urządzoną łazienką z wanną, umywalką i wc, praktycznym przedpokojem z miejscem na dużą szafę. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z cegły  z lat sześćdziesiątych przy ulicy Czorsztyńskiej. Do mieszkania przynależy piwnica, a na poziomie zerowym jest do dyspozycji mieszkańców wózkownia i suszarnia. Budynek w bezpośredniej bliskości sklepów, renomowanej szkoły podstawowej z bogatym zapleczem sportowym, przystanków komunikacji miejskiej, położony poza strefą płatnego parkowania z dużą ilością dostępnych miejsc parkingowych.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont: wymienione  są okna, wstawione nowe drzwi w tym wejściowe antywłamaniowe „Gerda”, na podłodze nowe płytki ceramiczne, a w pokoju panele, ściany gładzone malowane na biało. Funkcjonalna kuchnia z zabudową meblową i ciekawą glazurą na ścianach, w blacie zlewozmywak i elektryczna płyta grzejna. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Centralnie umiejscowione mieszkanie jest bardzo ciepłe. Ma to wpływ na bardzo niskie opłaty miesięczne do Szczecińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Oczekuję na konkretne oferty od zainteresowanych kupnem osób, natomiast zdecydowanie dziękuję pośrednikom.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1962 roku
  • Szczecin, Pogodno, ul. Czorsztyńska
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Pogodno, Czorsztyńska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Dołącz do 3 milionów użytkowników i przeglądaj bazę 50 tys. ogłoszeń bez pośredników
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.