Świniotop
ul. Stokrotki
działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
129 000
Powierzchnia
1089
Cena za m²
118
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 7 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 8 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 9 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 10 Działka rekreacyjna Świniotop, ul. Stokrotki. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Posiadam piekną prostokątną działkę. Z dwoch stron przylega do zabudowanej lesistej posesji rekraacyjnej.Ponad 90% znajduje się na podwyższeniu jak sąsiednie działki i tego terenu Liwiec nie zalewa.Dojezdza się do niej utwardzona drogą posiadającą numerację.Na terenie rosną sosny samosiejki i inne drzewa, na podłożu łąkowa roślinność. Widok rozciąga się na poniższe łąki których nikt nie zabuduje gdyż są za blisko Liwca.
Z żoną jesteśmy jedynymi właścicielami.Najblizsze przyłącze elektryczne znajduje się na sąsiedniej działce. Proszę odzwonić lub SMS jeśli nie odbieram.
Piotr.

  • ul. Stokrotki, Świniotop, gmina Wyszków, powiat wyszkowski
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 1089 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 307/6-310/6
  • Długość: 40 m, szerokość: 27 m
  • Dojazd: utwardzony
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Świniotop, Stokrotki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.