Łódź Śródmieście
ul. Adama Próchnika
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
480 000
Powierzchnia
84
Cena za m²
5714
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1993
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Adama Próchnika. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Mieszkanie po generalnym remoncie, w śródmieściu, ale nieco na uboczu (na końcu ulicy Próchnika), brama zewnętrzna od ulicy, wewnętrzne miejsce parkingowe. Ostatnie piętro, nie ma sąsiadów nad głową, ale mieszkanie ciepłe, dobrze docieplone i zaizolowane przez developera. Klatka bardzo cicha, lokatorzy bardzo spokojni. Dobrze skomunikowane - jak to w śródmieściu. Bliskość rynku na Pl. Barlickiego, spacerkiem do Manufaktury. Usytuowanie okien bardzo korzystne: sypialnie i kuchnia od północy, bardzo przyjemne zwłaszcza latem, salon od południa, ale po 16 nie ma już słońca, choć mieszkanie cały dzień dobrze doświetlone. Mimo bliskości ulicy, nie słychać hałasu. WC i łazienka osobno, duży przedpokój z wbudowanymi szafami i półkami. Czynsz 690 PLN. Wszystkie media, CO, internet, telewizja kablowa, telefon stacjonarny. Kuchnia w pełni wyposażona. Zachęcam do odwiedzin!

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 84 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku
  • Łódź, Śródmieście, ul. Adama Próchnika
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Śródmieście, Adama Próchnika Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.