Szukaj Dodaj

 Warszawa Stary Rembertów, ul. Roty 57 - Mieszkanie 4-pokojowe · 113 m² · 1 piętro

615 000 zł
5418 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
615 000 zł 5418 zł / m²
  • Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 113,51 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowym domu wielorodzinnym z 2004 roku
  • Warszawa, Stary Rembertów, ul. Roty    zobacz średnie ceny
  • Balkon, garaż, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Lokal nr 4 o powierzchni 113,51 m2 w tym powierzchnia poddasza 25 m2. Do lokalu przynależy garaż o powierzchni 15,48 m2. Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta. Z własnością nieruchomości związany jest udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz część budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali wnoszący 1/4. Budynek zlokalizowany jest w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej niskiej, jedno i kilku rodzinnej.
Teren wokół budynku jest zagospodarowany i ogrodzony. W pobliżu znajdują się punkty usługowe, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, przedszkole niepubliczne, sklepy spożywcze, apteka, Biedronka, Lidl, Tesco. W odległości ok.1.3 km znajduje się Akademia Sztuki Wojennej. Urząd Dzielnicy Rembertów oddalony jest ok 1 km, Urząd Pocztowy 1,2 km, Przychodnia zdrowia ok. 1,2 km. Budynek oddalony jest od przystanku autobusowego ok. 550m przy ul. Paderewskiego, ok. 750 m przy ul. Chruściela "Montera", a od przystanku kolejowego ok 1,5 km. Mieszkanie usytuowane jest na piętrze i poddaszu w budynku 4-lokalowym przy ul. Roty. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedsionka i korytarza. Do lokalu przynależy garaż o pow.15,48 m2 oraz poddasze o powierzchni 25 m2. Na poddaszu znajduje się 1 pokój, łazienka, korytarz i powierzchnia otwarta, zagospodarowana na na gabinet. Mieszkanie z wystawą okien na 3 strony świata, posiada balkon. W lokalu znajdują się skosy. Właściciele mają prawo do korzystania z ogródka i altany znajdującej się w narożu działki.
Instalacje w lokalu: elektryczna, woda ze studni, kanalizacja miejska, ogrzewanie z pieca gazowego, gazowa, domofonowa. Budynek wybudowany w 2004 roku wykonany w technologii tradycyjnej, murowany z pustaków, więźba dachowa drewniana, pokrycie dachu blachodachówką. Stan techniczny mieszkania dobry, do zamieszkania.
Mieszkanie bezczynszowe. Budynek 4 lokalowy.
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 601 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Warszawa Stary Rembertów, Roty 57 Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.