Dąbrowa Górnicza Ząbkowice

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
150 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
3488
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza Ząbkowice. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 43m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni łazienki oraz przedpokoju.Ogrzewanie miejskie gazowe.Ciche i spokojne osiedle.W pobliżu trzy sklepy apteka przedszkole szkoła .Blisko. Przystanek autobusowy.Zapraszam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Dąbrowa Górnicza, Ząbkowice
  • Aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Dąbrowa Górnicza Ząbkowice Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.