Leszczynki

działka budowlana na sprzedaż

Cena
66 000
Powierzchnia
1200
Cena za m²
55
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 1 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 2 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 3 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 4 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 5 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 6 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 7 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 8 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 9 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 10 Działka budowlana Leszczynki. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

LOKALIZACJA: Leszczynki, miejscowość położona malowniczo niedaleko od Stężycy (11 km), Kościerzyny (21 km) i Sierakowic (8 km) z dobrym dojazdem do Trójmiasta (ok. 55 km).

Posiadamy na sprzedaż piękne działki budowlane w Leszczynkach, gm. Sierakowice. Powierzchnia działek od 1200m.kw. do 3100 m.kw. Działki usytuowane są przy drodze powiatowej. Media tj. woda i prąd w pobliżu działek.

W okolicy bardzo ładne lasy, do jezior Raduńskich kilka minut samochodem, kąpielisko widoczne na zdjęciu w Borucinie oddalone jest o 6 km od wydzielonych działek, szkoła podstawowa i najbliższy sklep oddalony o 2,5 km (Kamienica Szlachecka).


Istnieje możliwość sprzedaży ratalnej.

  • Leszczynki, gmina Sierakowice, powiat kartuski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m².
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Leszczynki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.