Bytom Śródmieście

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
160 000
Powierzchnia
49
Cena za m²
3265
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Bytom Śródmieście. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam przytulne mieszkanie w bloku na rogu Prusa i Piekarskiej. 3 pokoje praktycznie 49 metrów + piwnica + komórka (nie wchodzi w metraż i czynsz). W kuchni jest stała zabudowa, W pokoju przestronna garsoniera. Blok ocieplony, wymienione piony, gładzi. Okolica spokojna. W pobliżu żłobek, 4 przedszkola, szkoła podstawowa, 4 szkoły średnie, studia, kościół, 2 szpitale, 2 wjazdy na autostradę, sklepy. Zachęcam do kontaktu.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m²
  • parter w bloku
  • Bytom, Śródmieście
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Bytom Śródmieście Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.