Czułówek

działka inwestycyjna na sprzedaż

Cena
480 000
Powierzchnia
3345
Cena za m²
143
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Czułówek. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Czułówek. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Czułówek. Zdjęcie 3 Działka inwestycyjna Czułówek. Zdjęcie 4 Działka inwestycyjna Czułówek. Zdjęcie 5
Lista zdjęć

Biuro Nieruchomości WIZ ESTATES ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę budowlano-usługową na sprzedaż o powierzchni 33,45ara w gminie Czernichów w miejscowości Czułówek.Lokalizacja:Działka usytuowana jest w świetnej okolicy oferującej wszelkie niezbędne do życia punkty usługowo-handlowe. Nieruchomość położona przy głównej drodze wojewódzkiej nr 780 Kraków-Chełm Śląski. W okolicy znajduje się sklep, szkoła, stacja benzynowa, kościół, myjnia oraz przystanek komunikacji miejskiej. Swoim położeniem zapewnia sprawny dojazd do Krakowa (20km), możliwością szybkiego dojazdu do węzłów komunikacyjnych m.in. Zakopianka, autostrada A4, dk 44 Kraków-Oświęcim. Przystanek komunikacji miejskiej oddalony o 500m "Czułówek 2", dzięki czemu dojedziemy do Krakowa w 45 minut. Świetna okolica dla osób pragnących odetchnąć od miejskiego zgiełku w zacisznej części Czernichowa w niedalekiej odległości od Rudniańskiego Parku Krajobrazowego. Działka swoim położeniem stwarza mnóstwo możliwości do obcowania z naturą, okolica zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych, w niedalekiej odległości rzeczka Sanka. Dzięki usytuowaniu na rozległych płaskich terenach, gmina odznacza się bardzo dobrym położeniem pod względem walorów krajobrazowych.Działka:W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka ta w całości ma symbol MN/U: cele mieszkaniowo-usługowe, przeznaczenie pod lokalizację zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. Działka płaska kształtem zbliżona do prostokąta o łącznej powierzchni 33,45ara, oraz o wymiarach 17x210x39x176. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa niska. Na drodze przy działce znajdują się wszystkie niezbędne media takie jak: prąd, woda, gaz, kanalizacja, światłowód. Dojazd do działki po drodze asfaltowej, możliwość zrobienia dojazdu z drugiej strony działki.MPZP: Zabudowa wolnostojąca, bliźniacza, mieszkaniowo-usługowa, usługowa. Powierzchnia zabudowy maksymalna 50%, powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż: 30%. Wysokość zabudowy maks. 9m.  Miejsca parkingowe minimum 1 miejsce na 1 mieszkanie (liczone łącznie z garażem), usługi handlu: minimum 1 miejsce na każde 30 m2 powierzchni sprzedaży. Możliwość zlokalizowania obiektu handlowego do 400m2. Dach dwu lub wielospadowy ( 37 st. - 45 st.). Wsk. intensywności zab. 0,1-1,0. Link wideo: https://youtu.be/C5XYR6WCWmECena: PLN do negocjacjiGorąco zachęcam do kontaktu oraz umówienia spotkania.Agenci prowadzący:Łukasz Kopacz

  • Czułówek, gmina Czernichów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3345 m².
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Czułówek Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.