Wrocław Ołtaszyn

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
417 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
10425
Piętro
1 / winda
Rok budowy
2006
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Ołtaszyn. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Ołtaszyn. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Ołtaszyn. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Ołtaszyn. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Ołtaszyn. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Ołtaszyn. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Wrocław Ołtaszyn. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku z 2006 roku, w samym centrum Wrocławskiego ołtaszyna.Mieszkanie zostało podzielone w funkcjonalny sposób, przy wejściu znajduje się zamykana garderoba (około 2mkw.), która spełnia rolę dużej szafy oraz spiżarni, z przestronnego wnętrza kawalerki została też wyodrębniona sypialnia, którą można całkowicie wydzielić montując przesuwne drzwi. Mieszkanie posiada balkon, jest bardzo dobrze doświetlone.Łazienka z wanną, wykaflowana ma około 4,5mkw.Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości około 3 mkw.Czynsz wynosi 350 zł wraz z ogrzewaniem (centralna kotłownia gazowa) i wodą. Budynek jest monitorowany, utrzymywany w bardzo dobrym stanie przez Spółdzielnię. W budynku znajduje się winda hydrauliczna dla osób niepełnosprawnych.Dla mieszkania została założona księga wieczysta.Interesuje Państwa  zakup tego mieszkania?Zapraszam na  bezpłatną PREZENTACJE ! /OMSExpresowy Sprzedawca: inż. Sylwia Sowińska Agencja Nieruchomości S&T Nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 40 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowym apartamentowcu z windą z 2006 roku
  • Wrocław, Ołtaszyn
  • Balkon, piwnica, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wrocław Ołtaszyn Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.