Kraków Bieńczyce
ul. gen. Leopolda Okulickiego
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
300 000
Powierzchnia
32
Cena za m²
9375
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2008
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie 32m2 w bloku: pokój z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie jest usytuowane na parterze. Do mieszkania przynależy taras ogrodzony oraz komórka lokatorska w piwnicy. Blok z 2008 r. (osiedle Złote Orły) ul. Okulickiego w Krakowie, spokojni sąsiedzi i okolica. Bardzo dobra komunikacja z centrum Krakowa. W pobliżu Biedronka, bazarek, szkoła, przedszkole, szpital, apteki i przychodnie.

Cena 300 000 zł. Więcej informacji pod nr telefonu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 32 m²
  • parter w bloku z 2008 roku
  • Kraków, Bieńczyce, ul. gen. Leopolda Okulickiego
  • Taras, piwnica, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kraków Bieńczyce, gen. Leopolda Okulickiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.