Łódź Polesie
ul. Jęczmienna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
285 000
Powierzchnia
43
Cena za m²
6568
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Polesie, ul. Jęczmienna. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

POLECAM

TYLKO U NAS. Na sprzedaż mieszkanie 43,39 m, po remoncie, na pierwszym piętrze, na Zdrowiu. Lokal przy ulicy Jęczmiennej. Mieszkanie tworzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz balkon. Kuchnia w zabudowie, łazienka z prysznicem. Nowe plastikowe okna. Wymieniona instalacja elektryczna, wodna, i kanalizacyjna. Przyłącze telewizyjno-internetowe Toya. Na podłogach w pokojach parkiet, w pozostałych pomieszczeniach i na balkonie - płytki. Ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda również. Mieszkanie czyste, kuchnia i łazienka niedawno urządzane. Z dużego pokoju wejście do kuchni i do małego pokoju. Teren przed blokiem ogrodzony z bramą na pilota, miejsca parkingowe wewnątrz ogrodzenia. Dodatkowo piwnica. W pobliżu sklepy, poczta, przychodnia, apteka. Okolica zielona, cicha i spokojna. Doskonałe połączenie z resztą miasta, również komunikacja publiczna - autobusy 74, 83... Po sąsiedzku Park Na Zdrowiu.    
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność oraz aktualność. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,39 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku z 1950 roku
  • Łódź, Polesie, ul. Jęczmienna
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Polesie, Jęczmienna Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.