Łódź
al. 1 Maja
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
198 990
Powierzchnia
38
Cena za m²
5237
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1910
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. 1 Maja. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. 1 Maja. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. 1 Maja. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. 1 Maja. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. 1 Maja. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Łódź, al. 1 Maja. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie, mieszczące się na parterze w kamienicy przy ul. 1 Maja. Mieszkanie w stanie do generalnego remontu, z ogromnym potencjałem. Cała powierzchnia to 37,4 m2. Można ją zaaranżować na dwa pokoje ( jeden z aneksem) lub na biuro. Kamienica w trakcie rewitalizacji. Do zdjęć dołączony poglądowy projekt, jak będzie wyglądała po remoncie. Zakończenie prac remontowych przewidziane do końca 2021 roku. Do mieszkania zostały doprowadzone nowe instalacje: elektryczna, centralnego ogrzewania ( ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej) i hydrauliczna. Świetna propozycja dla inwestorów pod wynajem krótkoterminowy.  

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38 m²
  • parter w 4-piętrowej kamienicy z 1910 roku
  • Łódź, al. 1 Maja
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna drewniane starego typu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź, 1 Maja Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.