Iława
ul. Rzemieślnicza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
520 000
Powierzchnia
71
Cena za m²
7324
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Iława, ul. Rzemieślnicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Iława, ul. Rzemieślnicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Iława, ul. Rzemieślnicza. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe, którego utrzymanie wiąże się jedynie z opłatami eksploatacyjnymi – prąd, gaz, woda (BEZ comiesięcznego czynszu). Do mieszkania przynależy piwnica wraz z garażem (ok. 35m2), miejsce postojowe oraz ogród o pow. ok. 350 m2.
Znajduje się ono w 2-lokalowym domu, który przeszedł gruntowny remont. Został on ocieplony, położono nową elewację, ocieplono dach, wymieniono instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, zamontowano całkowicie nową instalację gazową wraz z oszczędnym piecem 2-funkcyjnym formy Buderus, rozprowadzono też ogrzewanie podłogowe.
Wnętrze lokalu również zostało odnowione – położono nowe tynki, ściany są pomalowane, na podłogach znajdą się nowoczesne panele. Łazienka jest całkowicie wykończona oraz wyposażona w wannę z parawanem, toaletę, szafkę wykonaną na wymiar wraz z umywalką.
Mieszkanie ma powierzchnię 71m2. Składa się on z:
- 2 samodzielnych pokoi (13,65 m2 i 10,41m2),
-salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 28,72 m2,
- łazienki 5,9 m2,
-przedpokoju 11,70.
Z salonu jest wyjście na przestronny taras, wychodzący na ogród.
Spokojna, pełna zieleni okolica zachęca do spacerów oraz wypoczynku. Nieopodal znajdują się ogródki działkowe, Jezioro Iławskie, ścieżką nad jeziorem, ścieżka nad rzeką Iławką prowadząca do deptaku nad Jeziorakiem. W pobliżu znajdują się również sklepy, supermarket Lidl, szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe. Położona blisko Aleja Jana Pawła II oraz ulica Kościuszki zapewnia doskonały dojazd do ścisłego centrum miasta.
Działka graniczy z terenami zielonymi miasta, które na podstawie umowy można zająć, powiększając nieruchomość i cieszyć się jeszcze większą swobodą wypoczynku i rozrywki.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71 m²
  • parter w domu wielorodzinnym
  • Iława, ul. Rzemieślnicza
  • Taras, piwnica, garaż, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Iława, Rzemieślnicza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.