Wesoła

działka rolno-budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
63 000
Powierzchnia
2100
Cena za m²
30
Ogłoszenie
Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 1 Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 2 Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 3 Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 4 Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 5 Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 6 Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 7 Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 8 Działka rolno-budowlana Wesoła. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam bez pośredników działkę o powierzchni 21 ar we wsi Wesoła. Około 40 minut drogi od Rzeszowa, nieco bliżej z Brzozowa. Działka położona w odległości około 2 km od centrum wsi, w zielonej okolicy. Do działki z dwóch stron przylegają drogi gminne, asfaltowa i gruntowa.Teren częściowo położony na pochyłości biegnącej ku strumieniowi (rzeczka Rybnik) granice nieregularne, do odtworzenia. Na działce rosną drzewa i znajdują się pozostałości niewielkiego domku drewnianego oraz stara studnia. Wszystkie media w pobliżu. Cicha spokojna okolica, pola uprawne, las. Okolica sprzyjająca rekreacji i wypoczynkowi. Piękne widoki i świeże powietrze.

  • Wesoła, gmina Nozdrzec, powiat brzozowski
  • Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2100 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 4950
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda nieprzyłączona, prąd
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 4 dni temu
Wesoła Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.