Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Szczecin Centrum

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
345 000
Powierzchnia
46
Cena za m²
7419
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum Szczecina, doskonała lokalizacja. Bardzo blisko centrum handlowe Galaxy, Medicover, przystanki autobusowe i tramwajowe, szkoły czy najróżniejsze sklepy. Mieszkanie bardzo ciepłe, na całość składają się dwa pokoje przejściowe, osobno kuchnia i łazienka plus korytarz. Mieszkanie posiada obszerny balkon, jak również przynależy do niego piwnica. Mieszkanie w większości umeblowane pozostaje w cenie. W jednym z pokoi znajduje się szafa w zabudowie z szklanymi przesuwnymi drzwiami, bardzo pojemna. Mieszkanie wyposażone w drzwi antywłamaniowe. Mimo lokalizacji w centrum bardzo cicha i spokojna okolica. W ogóle nie słychać szumu ulicznego.

Ogłoszenie prywatne, biurom nieruchomości dziękujemy.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,50 m²
  • 4 piętro w bloku
  • Szczecin, Centrum
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Centrum Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.