Warszawa Bielany

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
590 000
Powierzchnia
48
Cena za m²
12292
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bielany. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Opis szczegółowy: Przytulne mieszkanie na Bielanach. Mieszkanie jasne, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie po remoncie. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny - sypialnia nr 1 - sypialnia nr 2 - kuchnia - przedpokój - łazienka Lokalizacja: - mieszkanie znajduję się niedaleko skrzyżowania ul. Marymoncka i Dorycka Komunikacja: - przystanki autobusowe - metro Młociny - tramwaje Zadzwoń i umów się na prezentację!
Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje dotyczące oferowanych obiektów były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu jednak na fakt, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i nie zawsze dają się zweryfikować, firma KOLOSEUM NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy
  • Warszawa, Bielany
  • Balkon, garaż, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Bielany Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.