Łódź
ul. Pieniny
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
399 000
Powierzchnia
82
Cena za m²
4866
Piętro
parter
Rok budowy
1940
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź, ul. Pieniny. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

M5 ul.Pieniny !!

4 pokojowe mieszkanie w 1 piętrowej kamienicy , 1 piętro , brak balkonu. W pobliżu budynku znajduje się 145.5 metrowa działka , która należy do oferowanej nieruchomości, dzierżawiona na mocy umowy z Prezydentem Miasta Łodzi. W przypadku sprzedaży/zakupu mieszkania, przekazanie działki na tych samych warunkach dzierżawy nie powinno stanowić problemu. Na działce rosną wiśnie, czereśnie, orzechy, kasztan jadalny, winogrona, jeżyny, maliny, borówki, zioła, kwiaty. Mieszkanie składa się z :W skład mieszkania wchodzą:
- salon ok. 21 m2
- pokój ok. 18 m2
- pokój ok. 12 m2
- pokój ok. 12 m2
- oddzielna, widna kuchnia ok 10 m2
- łazienka/ubikacja z oknem, ok. 4 m2
- przedpokój ok. 8,5 m2.
Dwa pokoje są w amfiladzie. W jednym z pokoi znajduje się podłączenie wody (można tam urządzić drugą kuchnię).Dobra obcja dla klienta inwestycyjnego pod wynajem. Ogrzewanie gazowe plus dodatkowe ogrzewanie: Kominek DANTON na drewno, brykiet, węgiel, + kominek elektryczny w salonie
Możliwość ciekawej aranżacji mieszkania. Miejsce pełne zieleni z bliską odległością od komunikacji miejskiej :autobus , tramwaj. dojazd do Centrum ok 15 minut. Blisko Uniwersytet Łódzki oraz Uniwersytet Medyczny. 

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m²
  • parter w 1-piętrowej kamienicy z 1940 roku
  • Łódź, ul. Pieniny
  • Piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź, Pieniny Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.