Białogard
ul. Kołobrzeska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
350 000
Powierzchnia
109
Cena za m²
3211
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Białogard, ul. Kołobrzeska. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 109m² położone w Białogardzie przy ul. Kołobrzeskiej. Mieszkanie jest wysokie, przestronne, gotowe do zamieszkania. Ogrzewane jest piecem gazowym oraz kominkiem z płaszczem wodnym, który stwarza wspaniałą atmosferę w pochmurne popołudnia. Kominek mieści się w przestronnym salonie z piękną odrestaurowaną dębową podłogą. Dodatkowo są jeszcze dwa pokoje. Duża kuchnia wyposażona w meble na wymiar zaprojektowana i wykonana przez Studio Mebli Kuchennych w Białogardzie. Duża łazienka z wanną narożną i prysznicem, osobna toaleta oraz duży przedpokój z wbudowaną szafą. Duża piwnica o powierzchni ok 43m².

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 109 m²
  • parter
  • Białogard, ul. Kołobrzeska
  • Piwnica
  • Mieszkanie do zamieszkania, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Białogard, Kołobrzeska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.