Głogów Stare Miasto
ul. Polska
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
380 000
Powierzchnia
96
Cena za m²
3919
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Głogów Stare Miasto, ul. Polska. Zdjęcie 1 Lokal Głogów Stare Miasto, ul. Polska. Zdjęcie 2 Lokal Głogów Stare Miasto, ul. Polska. Zdjęcie 3 Lokal Głogów Stare Miasto, ul. Polska. Zdjęcie 4 Lokal Głogów Stare Miasto, ul. Polska. Zdjęcie 5 Lokal Głogów Stare Miasto, ul. Polska. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam lokal usługowy samodzielnie lub z działającą firmą- Farmą Zdrowia w samym centrum miasta Głogowa. Firma istnieje na rynku od 2006 roku, cieszy się dobrą opinią i zaufaniem klientów . Grono stałych Klientów przychodzi od samego początku istnienia firmy, a nawiązana współpraca z Benefit. Systems oraz OK System daje świetne perspektywy na przyszłość.
Dlaczego chcemy ją sprzedać? Ponieważ mamy już inny interes, który zajmuje nam sporo czasu, a firma o której jest mowa w tym ogłoszeniu ma bardzo duży potencjał i naprawdę szkoda go zmarnować przez brak czasu właścicieli. W „pakiecie” dostaniesz nazwę i prawa do firmy, stronę internetową, bardzo atrakcyjne ulokowanie miejsca firmy, sprzęt oraz atrakcyjne umowy z Benefit. Systems i Ok System.
Lokal o powierzchni 98 m2, wyposażenie:
Grota solna o powierzchni 20 m2- pomieszczenie wyodrębnione, w pozostałej części lokalu sprzęt fitness- 2 bieżnie elektryczne, stepper, orbitrek, 4 urządzenia rolletic, 2 fotele masujące, Body Space- rowerek do ćwiczeń w podciśnieniu, solarium, łazienka, wc, dostosowane do norm.
Do dyspozycji – nazwa firmy, stronka internetowa

  • ul. Polska, Głogów Stare Miasto, powiat głogowski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 96,97 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Głogów Stare Miasto, Polska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.