Zabierzów
ul. Działkowa
działka rekreacyjna na sprzedaż

Cena
108 000
Powierzchnia
530
Cena za m²
204
Ogłoszenie
Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 1 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 2 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 3 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 4 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 5 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 6 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 7 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 8 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 9 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 10 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 11 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 12 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 13 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 14 Działka rekreacyjna Zabierzów, ul. Działkowa. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

|
* zdjęcia należą do właściciela oferty

Działka rekreacyjna, ogródek działkowy z klimatycznym domkiem - enklawa zieleni i spokoju w pobliżu Krakowa

Przedmiotem ogłoszenia jest przeniesienie praw do działki o powierzchni 530 m 2 położonej na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Przytorze" w Zabierzowie. Jedyna taka działka w tej okolicy!

Na działce znajduje znajduje się funkcjonalnie zaprojektowany i wkomponowany w naturę murowany, klimatyczny domek z użytkowym piętrem o łącznej powierzchni użytkowej ok. 30 m 2 . Dom w stanie bardzo dobrym, dach pokryty blachodachówką. Parter domku zajmuje duży pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z WC i prysznicem. Na drugi poziom domku prowadzą drewniane schody. Dom posiada instalację elektryczną, doprowadzoną wodę bieżącą oraz kanalizację miejską (!). Ciepło w chłodniejsze dni zapewniają elektryczne kaloryfery, a kominek (stylowa koza) zapewnia uczucie szczególnej przytulności. Podpiwniczenie domku pozwala przechowywać w stałej temperaturze owoce lub wino zrobione z własnych winogron, które obficie owocują przy domu.

Dodatkowo, na działce znajduje się niemal nowy, murowany grill..

Działka jest w pełni zagospodarowana. Posiada mnóstwo pięknych nasadzeń oraz dodatkowe ujęcie wody służące do ich podlewania. Wśród bujnej roślinności znajdującej się na działce, znajdują się drzewa i krzewy iglaste, krzewy owocowe oraz piękne kwiaty.

Cały teren ogródków jest bardzo dobrze utrzymany, ogrodzony, z automatyczną bramą i dużym parkingiem dla działkowców. Dojazd do działki możliwy jest zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, w tym koleją (do stacji Zabierzów jest niewiele ponad kilometr).

Działka stanowi wspaniałe miejsce wypoczynku oraz realizacji pasji ogrodniczych. Jest idealnym miejscem na odpoczynek na łonie przyrody, spędzania czasu z dziećmi, rodziną czy spotkania z przyjaciółmi.

Biuro pomaga bezpiecznie przeprowadzić transakcję.

  • ul. Działkowa, Zabierzów, powiat krakowski
  • Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 530 m².
  • Długość: 25 m, szerokość: 21 m
  • Dojazd: asfalt
  • Media: kanalizacja
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Zabierzów, Działkowa Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.