Toruń Centrum
ul. Zygmunta Krasińskiego
biuro na sprzedaż

Cena
4 000 000
Powierzchnia
1993
Cena za m²
2007
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 1 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 2 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 3 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 4 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 5 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 6 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 7 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 8 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 9 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 10 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 11 Biuro Toruń Centrum, ul. Zygmunta Krasińskiego. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Na sprzedaż nieruchomość z powierzchniami biurowymi w niedalekiej odległości od Rynku Starego Miasta.
Nieruchomość stanowi:
− budynek biurowo-techniczny (1988,14 m 2 )
− budowle ochronne (schron) w budynku biurowo-technicznym (145,68m 2 )
− budynek gospodarczy (15,46 m 2 )
− magazyn blaszany (12,79 m 2 )
Wszystkie zabudowania znajdują się na 2 działkach (nr 88/4, 89/4) w kształcie prostokąta, uporządkowanych, zagospodarowanych i ogrodzonych. Poza zabudowaniami na terenie nieruchomości znajduje się utwardzony plac z parkingiem oraz dojścia i chodniki utwardzone kostką brukową. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ul. Zygmunta Krasińskiego.
Budynek biurowo-techniczny stanowi piętrowy, podpiwniczony obiekt, wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej w 1955 r. Połączony jest na poziomie 1. piętra łącznikiem z budynkiem należącym obecnie do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. Nieruchomość posiada korzystny dostęp do lokalnie usytuowanych mediów.
Nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części Torunia, o odległości zaledwie 1 km od rynku Starego Miasta. Korzystne położenie komunikacyjne: w odległości 500 m biegną drogi krajowe nr 80 i 15. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, sklepy, szpital, szkoła podstawowa oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika. 600 m od nieruchomości położony jest Park Bydgoski.

Infrastruktura Techniczna

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie na rzecz Orange Polska bezterminowych ograniczonych praw rzeczowych do pomieszczeń o łącznej powierzchni 673,88 m 2 , zapewnienia dostępu do infrastruktury na elewacji i dachu budynku oraz służebności przesyłu sieci teletechnicznych usytuowanych w/na gruncie o łącznej powierzchni 431,27 m 2 .

Przeznaczenie

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki znajdują się na obszarze usług publicznych.

W pobliżu


Rynek, Stare MiastoDrogi krajowe nr 15 i 80Uniwersytet Mikołaja Kopernika

Park Bydgoski
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Michał Dziarmaga - Pośrednik (licencja nr: 6987)

--------------------------

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Firma prowadzona pod nadzorem licencjonowanego pośrednika.

  • ul. Zygmunta Krasińskiego, Toruń Centrum
  • Na sprzedaż biuro o powierzchni 1993 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Toruń Centrum, Zygmunta Krasińskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.