Sopot Centrum
ul. Jana Jerzego Haffnera
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
2 220 000
Powierzchnia
85
Cena za m²
26118
Piętro
3 / winda
Rok budowy
2006
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Sopot Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera. Zdjęcie 13
Lista zdjęć

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym sercu Sopotu przy ul. Haffnera 12, na tyłach Krzywego Domu, czyli ścisłe centrum Sopotu.  Budynek jest z 2006 roku. Apartament znajduje się na 3 piętrze z windą, a na poziomie numer -1 znajduje się miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska 4m2.
Apartament ma 85m2 plus balkon i znajduje się 30 m od ul. Monte Cassino i 80m od morza.
Ulica Bohaterów Monte Cassino - reprezentacyjna ulica w Sopocie, prowadząca od al. Niepodległości do pl. Zdrojowego. Jest strefą pieszą, w całości wyłączoną z ruchu samochodowego. Znajdują się tu liczne restauracje, kawiarnie oraz kluby.
Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z łóżkiem małżeńskim, pokoju wypoczynkowego, w którym  znajduje się telewizor i rozkładana kanapa,  łazienki z prysznicem oraz oddzielnego WC.
Do ceny należy doliczyć parking oraz komórkę lokatorską w cenie 80.000 zł.
Cena mieszkania nie obejmuje mebli, jedynie kuchnię w zabudowie marmurowej.
Apartament idealnie nadaje się pod inwestycję. Z łatwością można go przerobić na dwa mniejsze mieszkania pod wynajem krótkoterminowy.
„Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego"

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2006 roku
  • Sopot, Centrum, ul. Jana Jerzego Haffnera
  • Balkon, piwnica, garaż, aneks kuchenny
  • Wyposażenie: telewizor
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Sopot Centrum, Jana Jerzego Haffnera Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.