Lasowice Wielkie

lokal na sprzedaż

Cena
890 000
Powierzchnia
221
Cena za m²
4027
Rok budowy
2007
Ogłoszenie
Lokal Lasowice Wielkie. Zdjęcie 1 Lokal Lasowice Wielkie. Zdjęcie 2 Lokal Lasowice Wielkie. Zdjęcie 3 Lokal Lasowice Wielkie. Zdjęcie 4 Lokal Lasowice Wielkie. Zdjęcie 5 Lokal Lasowice Wielkie. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Posiadamy w ofercie sprzedaży budynek handlowo-usługowy o powierzchni 221,80m2 zlokalizowany ok. 1 km od drogi krajowej nr 45 Opole-Kluczbork.
Budynek z 2007r., wybudowany z pustaków ceramicznych, kryty dachówką. Położony jest na działce 16,38ar - częściowo wybrukowanej, z miejscami parkingowymi.
Parter stanowi duża przestrzeń handlowa oraz pomieszczenia socjalne. Liczne przeszklenia pozwalają na wydzielenie dowolnej powierzchni. Lokal w wysokim standardzie: płytki ceramiczne na podłodze, podwieszany sufit z białych kasetonów i lampy w suficie. Nad wejściem w lokalu dodatkowa nagrzewnica.Pomieszczenia socjalne to dwie toalety,dwie kuchnie,szatnia oraz magazyn.Budynek posiada osobną kotłownię CO(eko-groszek). Parter budynku jest klimatyzowany latem-klimatyzacja sterowana w lokalu. Dostępne wszystkie media(monitoring,światłowód,internet,energia elektryczna-duże zabezpieczenie kW,telefony stacjonarne). Elewacja zewnętrzna budynku została odświeżona w 2018r.
Bardzo dobra lokalizacja: budynek znajduje się w centrum miejscowości Lasowice Wielkie, oddalony jest od drogi krajowej "45" Opole - Kluczbork o 1km ,200m od budynku mieści się siedziba gminy Lasowice Wielkie,naprzeciw skład opału jak i Gminna Szkoła Podstawowa, a w odległości 700m Ośrodek Zdrowia.
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą w naszym biurze.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji! Obsługa tej nieruchomości objęta jest licencją państwową nr 13670 oraz ochroną ubezpieczeniową gwarantowaną przez PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.
Zainteresowała Cię ta oferta? Dzwoń! Udzielamy bezpłatnej pomocy kredytowej!

NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu oferty podane są przez właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

  • Lasowice Wielkie, powiat kluczborski
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 221 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lasowice Wielkie Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.