Łódź Śródmieście
ul. Północna
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
269 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
5380
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1900
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Północna. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Zachęcamy do zakupu mieszkania znajdującego się w samym sercu miasta. Położone jest ono 600 metrów od Manufaktury, niecałe 100 metrów od parku, 450 od Placu Wolności. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do pracy lub szkoły. Mieszkanie jest własnościowe, z księgą wieczysta, niezadłużone.

Prawie 50-cio metrowa nieruchomość składa się z dwóch pokoi (okna w większym pomieszczeniu wychodzą na zachód, z którego roztacza się widok na Park Staromiejski, okna w mniejszym pomieszczeniu usytuowane są na południowy wschód) widnej, jasnej kuchni (okna na południe), funkcjonalnej łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. Nad nim jest strych, co sprawia, że nie mamy sąsiadów nad głową. Ze względu na grube ściany z cegły, a także położenie okien do wewnątrz podwórka oraz na ulicę Północną, gdzie po drugiej stronie jest park mieszkanie jest umiarkowanie ciche mimo położenia w centrum miasta.

Do dyspozycji mieszkańców dodatkowo jest wspomniany wcześniej strych, komórka lokatorska, kilkumetrowy pawlacz nad przedpokojem. Miejsce parkingowe jest dostępne w podwórzu po ustaleniu z sąsiadami, bądź na ulicy Północnej przed bramą.

Mieszkanie wymaga odświeżenia lub remontu w zależności od potrzeb nabywcy. Wysokość pokoi, kuchni i łazienki wynosi 310 cm, przez co mieszkanie jest wysokie, ale nie ma problemu z uciekającym ciepłem do góry. Wysokość przedpokoju 240 cm ze względu na pawlacz.

Ogrzewanie jest centralne, koszty miesięczne wraz z wywozem śmieci, zaliczką na wodę oraz funduszem remontowym wynoszą ok 600 PLN za dwie osoby.

Zimą jest bardzo ciepło w mieszkaniu, a w upalne dni ze względu na położenie w kamienicy, grube ściany z cegieł i strych zdecydowanie chłodniej niż w blokach z wielkiej płyty.

W najbliższej okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, szkoła podstawowa, licea, przedszkola, plac zabaw w parku, sklepy, kolejny park, przychodnie, szpital MSWiA.

Mieszkanie nadaje się zarówno do zamieszkania przez Rodzinę, jak i pod wynajem dla studentów, a także jako lokal pod kancelarie adwokackie, notarialne. Jest w pełni rozkładowe.

 
Cena mieszkania 269 000 do negocjacji. Wolne w ciągu 30 dni od zakupu. Nieruchomość jest umeblowana, wyposażona w kuchenkę gazową, pralkę, ewentualnie lodówkę.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowej kamienicy z 1900 roku
  • Łódź, Śródmieście, ul. Północna
  • Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Wyposażenie: pralka, lodówka, kuchenka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Śródmieście, Północna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.