Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Łódź
ul. Myśliwska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
390 000
Powierzchnia
67
Cena za m²
5821
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1987
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Trzypokojowe mieszkanie w niespotykanym, bardzo ciekawym rozkładzie, mieszczące się w bloku przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 67 m2 jest w pełni rozkładowa z ekspozycją okien na dwie strony świata. Każde pomieszczenie bardzo ustawne: duży pokój 19 m2, sypialnie 12 m2 i 13 m2, kuchnia 6 m2, łazienka osobno z wc. Przedpokój bardzo przestronny z możliwością zabudowy dwiema szafami. Cztery lata temu na ścianach położono gładzie, wyremontowano łazienkę oraz toalety. Dla mniej wymagających klientów mieszkanie w stanie do odświeżenia. Ma ogromny potencjał aranżacyjny. Dodatkowym atutem jest duża loggia, na której bez problemu zmieści się stolik z krzesłami. Blok z lat 80 zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową. Koszty utrzymania to około 600 zł- brak podzielników ciepła. Blisko park, osiedlowe sklepy. Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe. Ciche, spokojne osiedle idealne dla rodzin z dziećmi. Zapraszam na prezentację.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m²
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1987 roku
  • Łódź, ul. Myśliwska
  • Balkon
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź, Myśliwska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.