Szukaj Dodaj

Lublin Śródmieście, ul. Zamojska - Mieszkanie 2-pokojowe · 126 m² · 2 piętro Ogłoszenie wstrzymane

725 000 zł
5754 zł / m²
Rata kredytu wynosi 2 384 zł miesięcznie.
725 000 zł 5754 zł / m²
Rata kredytu wynosi 2 384 zł miesięcznie.
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 126 m²
  • 2 piętro w bloku
  • Lublin, Śródmieście, ul. Zamojska
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
Opis
Budynek wielorodzinny o trzech kondygnacjach nadziemnych i jedną podziemną, z częścią usługową na parterze. Oferuje 24 mieszkania wraz z miejscami postojowymi (garażowymi), pomieszczaniami gospodarczymi oraz stanowiskami dla rowerów. Komunikację pionową stanowią cztery klatki schodowe oraz winda (w pierwszej klatce) obsługująca kondygnację nadziemną i podziemną.

Na parterze zaprojektowano lokale usługowohandlowe dostępne z poziomu terenu. Na pierwszym piętrze mieści się 12 przestronnych lokali mieszkalnych, których różnorodny układ funkcjonalny oraz zróżnicowana powierzchnia pozwoli wybrać odpowiednie mieszkanie.

Natomiast 12 mieszkań na drugim piętrze to lokale dwupoziomowe z antresolami. Te unikatowe lokale, to propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań. Mieszkania te umożliwiają zaaranżowanie powierzchni w nietuzinkowy sposób, dostosowany do indywidualnych potrzeb. System ten pozwala np. wyraźnie oddzielić część dzienną na jednym poziomie a antresolę przeznaczyć na przestrzeń sypialną. W takich mieszkaniach oba poziomy są odrębne, a występujące skosy umożliwiają adaptowanie dodatkowych powierzchni (w cenie mieszkania).

Powierzchnia i układ funkcjonalny mieszkań został zaprojektowany w taki sposób, że można je łączyć w większe mieszkania mające charakter apartamentów.


Więcej o inwestycji

Lublin Śródmieście, Zamojska Poland
Lublin Śródmieście, Zamojska
Wycentruj na nieruchomości
Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?

Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. o ochronie danych osobowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.