Czaplinek

hotel/pensjonat na sprzedaż

Cena
750 000
Powierzchnia
54
Cena za m²
13889
Rok budowy
2020
Ogłoszenie
Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 1 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 2 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 3 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 4 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 5 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 6 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 7 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 8 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 9 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 10 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 11 Hotel/pensjonat Czaplinek. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Ofertą sprzedaży jest kompleks 3 domków całorocznych na działce o powierzchni 1530 m2. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, oddalona o niespełna 200 m od jeziora Drawsko.

Drewniane domki wybudowane zostały z konstrukcji szkieletowej w stylu kanadyjskim. Cała inwestycja jest już skończona i w pełni można z niej korzystać.

Nieruchomość składa się z:

trzech domków wolnostojącego

Każda z nieruchomości ma powierzchnię użytkową 54 m2 i składa się z dwóch poziomów. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienka natomiast na poddaszu wygospodarowano sypialnie z trzema łóżkami.

Domki stanowią świetną inwestycję. Dzięki atrakcyjnemu położeniu mogą wygenerować wysokie zyski już w tym sezonie letnim.

Cena do negocjacji.

Zapraszam na prezentacje po uprzednim kontakcie telefonicznym z opiekunem oferty, Patrycja Balawender, na numer [numer].

------------------------------------------
Mikulski Nieruchomości - licencjonowana sieć biur nieruchomości. Baza sprawdzonych nieruchomości. Nasza firma posiada 7 oddziałów. Pracujemy w systemach wymiany ofert z biurami nieruchomości na terenie całej Polski. Posiadamy polisę OC. Obsługujemy teren całego województwa zachodniopomorskiego. Nasz skład liczy blisko 40 osób.
Dobierzemy dla Państwa najtańszy kredyt na zakup każdej nieruchomości. Nie musisz kupować z nami nieruchomości, by otrzymać świetny kredyt! W ofercie mamy ponad 20 banków! Zadzwoń po kredyt hipoteczny już dziś: [numer]

CENTRALA FIRMY:
[numer]
[email]

Nasze oddziały:

Oddział GOLENIÓW
ul. M. Konopnickiej 76
72-100 Goleniów
Tel. [numer]

Oddział GDAŃSK
ul. Garncarska 33
80-894 Gdańsk
Tel.: [numer]

Oddział STARGARD
ul. Mikołaja Reja 8/1
73-110 Stargard
Tel. [numer]

Oddział NOWOGARD
ul. Bankowa 3B/4 (I piętro)
72-200 Nowogard
Tel. [numer]

Oddział SZCZECIN
ul. Bagienna 36C, przy A. Struga
70-772 Szczecin
Tel. [numer]

Oddział ŚWINOUJŚCIE
ul. Gen. J. Bema 7/2 (I piętro)
72-600 Świnoujście
Tel. [numer]

Oddział KOŁOBRZEG
ul. Armii Krajowej 20C/19
78-100 Kołobrzeg
Tel. [numer]

Zapraszamy do naszych oddziałów!
[www]

  • Czaplinek, powiat drawski
  • Na sprzedaż hotel/pensjonat o powierzchni 54 m² na działce o powierzchni 1535 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Czaplinek Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.