Łódź Górna
ul. Krakusa
lokal na sprzedaż

Cena
550 000
Powierzchnia
71
Cena za m²
7726
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 1 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 2 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 3 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 4 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 5 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 6 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 7 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 8 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 9 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 10 Lokal Łódź Górna, ul. Krakusa. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Lokal biurowy 71,19m2 z 2016r.Znajduje się na parterze od ulicy ,posiada witrynę z wejściem ,drugie wejście  od strony posesji .Można podzielić na dwa niezależne biura.Wykończone.Wszystkie media miejskie.

  • ul. Krakusa, Łódź Górna
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 71,19 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Górna, Krakusa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.