Brzeg Centrum
ul. Łokietka
biuro do wynajęcia Bez pośrednika

Cena (miesiąc)
500
Powierzchnia
25
Czynsz (dodatkowo)
-
Ogłoszenie
Biuro Brzeg Centrum, ul. Łokietka. Zdjęcie 1 Biuro Brzeg Centrum, ul. Łokietka. Zdjęcie 2 Biuro Brzeg Centrum, ul. Łokietka. Zdjęcie 3 Biuro Brzeg Centrum, ul. Łokietka. Zdjęcie 4 Biuro Brzeg Centrum, ul. Łokietka. Zdjęcie 5 Biuro Brzeg Centrum, ul. Łokietka. Zdjęcie 6 Biuro Brzeg Centrum, ul. Łokietka. Zdjęcie 7 Biuro Brzeg Centrum, ul. Łokietka. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Wynajmę w pełni wyposażone biura lub stanowiska pracy o wysokim standardzie w biurowcu przy ul. Władysława Łokietka w centrum Brzegu. Pomieszczenia są klimatyzowane i wyposażone \"pod klucz\". Dwa niezależne biura na pierwszym piętrze + cztery stanowiska pracy w biurze ze wspólnym aneksem kuchennym. Metraż do wyboru. Bezpośrednio przy biurze znajduje się duży parking. Cena od 500 zł netto do 2000 zł netto + media (prąd, ogrzewanie). Umów się i wynajmij biuro marzeń zanim ktoś Cię wyprzedzi. Zapraszam do kontaktu.

  • ul. Łokietka, Brzeg Centrum, powiat brzeski
  • Do wynajęcia biuro o powierzchni 25 m²
  • Dostępne na wynajem od 2021-11-26
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Brzeg Centrum, Łokietka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.