Brodła

działka budowlana na sprzedaż

Cena
95 000
Powierzchnia
700
Cena za m²
136
Ogłoszenie
Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 1 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 2 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 3 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 4 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 5 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 6 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 7 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 8 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 9 Działka budowlana Brodła. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną w miejscowości Brodła, 30 km na zachód od Krakowa. Działka jest płaska, dojazd drogą asfaltową (druga linia zabudowy). Teren położony pod lasem, między zagajnikami - dużo terenów zielonych w sąsiedztwie, blisko zalew "Skowronek". Kształt działki zbliżony do kwadratu o wymiarach ok. 26 m na 27 m. Media tj. prąd, woda i gaz znajdują się w drodze dojazdowej (20 - 50 m). Cena działki wynosi 95 tys. zł. Wjazd na działkę od strony wschodniej.
Polecamy dla osób chcących zamieszkać pod lasem niedaleko Krakowa.

Wszelkie informacje o nieruchomości podane są na podstawie zapewnień Sprzedającego i zalecamy przeprowadzenie ich weryfikacji na koszt i staraniem nabywcy przed zakupem.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

  • Brodła, gmina Alwernia, powiat chrzanowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m².
  • Długość: 27 m, szerokość: 26 m
  • Dojazd: utwardzony
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Brodła Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.