Szaflary
ul. Boczna
działka inwestycyjna na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
12 999 999
Powierzchnia
4700
Cena za m²
2766
Ogłoszenie
Działka inwestycyjna Szaflary, ul. Boczna. Zdjęcie 1 Działka inwestycyjna Szaflary, ul. Boczna. Zdjęcie 2 Działka inwestycyjna Szaflary, ul. Boczna. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Działka Inwestycyjna pod budowę apartamentów wielorodzinnych.
Działka położona jest w okolicy Zakopanego, "Sercu Podhala" a dokładniej w Szaflarach.
Jest to bardzo szybko rozwijająca się miejscowość turystyczna w powiecie nowotarskim.
Znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy drodze gminnej, która łączy się bezpośrednio z drogą krajową nr 47 "Zakopianką". Zjazd z Zakopianki znajduje się zaledwie 40 metrów od miejsca początku drogi koniecznej co ułatwia szybki dojazd.

Działka jest płaska, prostokątna o długości ok. 90 metrów i szerokości 24 metrów wraz z własną drogą o szerokości około 6.5 metra oraz długości 60 metrów.
Droga ta łączy się z drogą konieczną o szerokości 5 metrów i długości około 70 metrów.
Działka jest bardzo dobrze widoczna ze znacznej odległości dla potencjalnych klientów jadących w kierunku Zakopanego.
Kupujący dostaje więc za darmo reklamę oraz gwarancję, że biznes, który tam powstanie będzie zawsze widoczny z daleka. (Grafika 2).

Kolorem czerwonym oznaczyłem działkę, którą oferuję a kolorem pomarańczowym drogę konieczną do niej.
Kolorem żółtym oznaczyłem działki, które można natychmiast kupić, ponieważ właściciele są ze mną w stałym kontakcie i ich reprezentuję.
Kolorem fioletowym oznaczyłem działki, których cenę można negocjować i zakupić w niższej cenie, ponieważ są odcięte od dojazdu, nie mają drogi koniecznej, a ich właściciele również zadeklarowali chęć sprzedaży. (Grafika 1)

Moja działka ma wielkość 25 arów, a wraz z działkami sąsiadów można natychmiast zakupić teren inwestycyjny o wielkości 46 arów.
Istnieje możliwość dokupienia pobocznych działek, które dadzą łącznie 86 arów, co jest ogromnym atutem dla kupującego. Każdy znający specyfikę działek na Podhalu ma świadomość, jak ciężko jest nabyć płaską działkę w dobrej lokalizacji, z dobrym dojazdem krajowym i z możliwością w pełni jej zabudowania.

Oferta atrakcyjna dla osób planujących budowę domków wypoczynkowych, budowę domów mieszkalnych czy biznesu innego rodzaju.
Jest to inwestycja na lata, która będzie przynosić stały dochód bez względu na inflacje. W bardzo łatwy sposób można wielokrotnie pomnożyć zainwestowany kapitał.


Działka ma dostęp do czystej wody. W specyfice terenów Podhala często ogromnym problemem jest jej brak. Nawet bardzo drogie studnie głębinowe nie zawsze ją zapewniają. To sprawia, że kupując moją działkę unikniesz ogromnych kosztów.

Działka ma możliwość przyłączenia mediów takich jak:

Prąd (natychmiast — dokumentacja o przyłącze prądowe została złożona i dostałem pozytywną decyzję).

Woda (projekt w trakcie realizacji — ze względu na moje zaangażowanie projekt został tak zmieniony, żeby rury z czystą wodą przebiegały po drodze koniecznej, umożliwiając łatwe przyłącze wody).

Telefon/internet (natychmiast — możliwość przyłączenia się do słupa telefonicznego. W tym roku w Szaflarach przeciągane są światłowody dla osób, które są tym zainteresowane).

Kanalizacja (natychmiast — na drodze koniecznej znajdują się 2 studzienki, do których można się podłączyć w każdej chwili).

Gaz (projekt dostarczenia gazu dla mieszkańców Szaflar w trakcie realizacji).

Wody termalne (projekt Unijny w trakcie realizacji — odwiert termalny o głębokość 7.5 km, który ma na celu dostarczyć gorącą wodę dla mieszkańców Szaflar. Zapewnione będzie ekologiczne źródło ogrzewania dla przyszłej inwestycji na tej działce. Jest to atut przy realizacji różnych planów budowlanych).

Miejscowość Szaflary rozwija się w ekspresowym tempie. W okolicy znajduje się dużo pensjonatów, stoków narciarskich, restauracji, ścieżek rowerowych, obiektów termalnych i innych atrakcyjnych miejsc, gdzie można miło spędzić czas. W pobliżu dostępne są hurtownie, sklepy budowlane, galerie itp.

Aktualnie budowana droga ekspresowa "S7" kończy się 4 km od tej działki, a więc sprawia to, że jest ona doskonałym miejscem jako baza wypadowa dla turystów.
Dzięki pobliskiej stacji kolejowej można dostać się do Zakopanego a przy tym uniknąć zakorkowanego centrum miasta.

W okolicy znajdują się miejscowości takie jak:
Nowy Targ 3 km
Zakopane 12 km
Białka Tatrzańska 10 km
Chochołów 20 km
Kraków 81 km.
(Grafika 3)

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu e-mail lub przez telefon gdzie mogę udzielić więcej informacji oraz wysłać dokumentacje.

  • ul. Boczna, Szaflary, powiat nowotarski
  • Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4700 m².
  • Numer ewidencyjny działki: 6972
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Szaflary, Boczna Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.