Mierzyn
ul. Długa
działka budowlana na sprzedaż

Cena
850 000
Powierzchnia
4000
Cena za m²
213
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 1 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 2 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 3 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 4 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 5 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 6 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 7 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 8 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 9 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 10 Działka budowlana Mierzyn, ul. Długa. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Położenie i opis: Działka położona w Mierzynie k. Szczecina (gm. Dobra), przy ul. Długiej 13, w rejonie „A” intensywnego rozwoju budownictwa mieszkaniowego oraz usług nieuciążliwych, tuż przy zachodniej granicy Szczecina. Spod działki do DK 10 Szczecin-Löcknitz 1 km, a kilkanaście kilometrów do prawie spolszczonego kilkutysięcznego urokliwego niemieckiego miasteczka Löcknitz (duża część mieszkańców to Polacy), z dużym pięknym jeziorem i zadbanym kąpieliskiem, wieloma sklepami i usługami, także z niemiecko-polskim gimnazjum i liceum. Do centrum Szczecina (Pl. Kościuszki) tylko 7 km. Położona na wzniesieniu z widokiem na Mierzyn i Szczecin. Działce nie grozi zalanie przez intensywne opady, jak ma to miejsce w innych rejonach Mierzyna.

Warunki techniczne: Powierzchnia 3982 m2, z tego grunty orne RV (2082 m2) oraz grunty zadrzewione LzrRV (1900 m2). Działka rolna z wydanymi dwiema decyzjami o warunkach zabudowy: dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz pięciu bliźniaków. Media przy granicy działki (w ul. Długiej), a także na sąsiednich zabudowanych już działkach 209/7 i 209/12. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy to 20% (796 m2). Możliwość wycięcia drzew bez ponoszenia opłat przy późniejszym ich nasadzeniu w uzgodnieniu z UG Dobra. Dojazd do działki utwardzoną drogą (ul. Długa).

Możliwości i potencjał: Działka z niewielkim (rzadkim) lasem (formalnie 47% działki) obejmującym kilkadziesiąt drzew może być najbezpieczniejszą lokatą posiadanego do chwili obecnej w złotówkach kapitału (przy ciągle rosnących cenach i postępującej inflacji). Oferta dla developera lub osoby pragnącej mieć dla siebie więcej ogrodu, przestrzeni i niewielki las.

Stan prawny: Uregulowany. Działka bez jakichkolwiek obciążeń, służebności, zajęć egzekucyjnych, hipotek (działy III i IV KW wolne od jakichkolwiek wpisów), także bez opłaty podatków (rolnego, od nieruchomości, innego). W 2013 r. na wniosek właścicieli, po wykonanych pracach geodezyjnych i wkopaniu w grunt przez uprawnionego geodetę nowych znaków granicznych Urząd Gminy w Dobrej wydał decyzję o rozgraniczeniu z sąsiadami.

Właściciele: Działką władają małżonkowie szczecinianie, liczący aktualnie łącznie ponad 156 lat, podupadający na zdrowiu i niezainteresowani już także zabudową działki.

Uwagi: Oczekiwana cena uwzględnia przewidywane koszty uporządkowania działki pod zabudowę przez jej nowego właściciela.
Podpisanie aktu notarialnego w szczecińskiej Kancelarii Notarialnej Notariusza Jerzego Jankowskiego. Nie jest oczekiwany od nabywcy zadatek.
Cena 188 zł/m2.

Sprzedaż bez pośredników. Ogłoszenie grzecznościowe.

  • ul. Długa, Mierzyn, gmina Dobra (Szczecińska), powiat policki
  • Działka budowlana o powierzchni 4000 m².
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Mierzyn, Długa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.