Łódź
ul. Wileńska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
279 900
Powierzchnia
43
Cena za m²
6433
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Wileńska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Wileńska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Wileńska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Wileńska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Wileńska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Wileńska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź, ul. Wileńska. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Niezwykle atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze w bloku z cegły przy ul. Wileńskiej. Nieruchomość o powierzchni 43,51 m2, jest w pełnym rozkładzie. Mieszkanie jest czyste, zadbane, w stanie do wprowadzenia. Odświeżenia wymagają jedynie ściany. Wszystkie pomieszczenia są bardzo ustawne. Pokoje po 19 i 11,5 m2, kuchnia w pełni wyposażona z meblami w zabudowie i niezbędnym sprzętem AGD (4,5 m2), łazienka razem z wc (3 m2). W dużym pokoju pojemna szafa. Ekspozycja okien wschód-zachód. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Koszty utrzymania to około 500 zł/2 osoby. Blok położony w środku osiedla więc jest cisza i spokój. Blisko park na Zdrowiu, gdzie można miło spędzić czas na świeżym powietrzu. Nieopodal osiedlowe sklepy, komunikacja miejska. Zapraszam na prezentację. Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu Art. 66 i następnych kodeksu cywilnego.

Podana cena nieruchomości nie zawiera prowizji Biura. Za przeprowadzoną transakcję Biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne od klienta Kupującego.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,51 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z 1960 roku
  • Łódź, ul. Wileńska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Łódź, Wileńska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.