Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z Ekspertem Finansowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową oraz pomoże wybrać bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie.
Ogłoszenie wstrzymane

Wola Jankowska

działka budowlana na sprzedaż

Cena
385 000
Powierzchnia
31185
Cena za m²
12
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Działka wraz z domem, budynkami gospodarczymi, stawem oraz sadem o łącznej powierzchni
31185 m2 z wymiarami 189m na 165m. Powierzchnia domu to ok 100 m2. Ogrzewany drewnem przez kominek z płaszczem wodnym. Wymiary trzech pomieszczeń gospodarczych podawane w metrach to:
18 x 10, 20 x 5, 15 x 5.

Staw hodowlany zarybiony 800 m2 o wymiarach 40m x 20m. W jego sąsiedztwie teren do gry w piłkę z bramką oraz wbetonowanymi słupkami do piłki siatkowej. Sad z 200 drzewkami czereśni -8 odmian.
Cały ten teren odgrodzony siatką. Do posesji prowadzi droga asfaltowa. Dalej znajdują się pola uprawne z drogami polnymi idealnie nadającymi się do jazdy konnej czy też quadem. Panuje tu cisza i spokój, a miejsce to nadaje się do prowadzenia każdej działalności gospodarczej.

  • Wola Jankowska, gmina Strzelce Wielkie, powiat pajęczański
  • Działka budowlana o powierzchni 31185 m².
  • Ogrodzenie: siatka
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wola Jankowska Poland - lokalizacja przybliżona
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.