Legnica

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
229 000
Powierzchnia
29
Cena za m²
7897
Piętro
3
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 6 Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 7 Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 8 Mieszkanie 1-pokojowe Legnica. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy na Piekarach A. Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 29 m2.
Mieszkanie posiada jeden przestronny oraz słoneczny pokój.
Dodatkowo w skład pomieszczeń wchodzą: widna kuchnia oraz łazienka z WC.
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Budynek 10 piętrowy. Oferowana nieruchomość ogrzewana jest: c.o. z sieci miejskiej. Standard wykończenia: bardzo dobry. Rodzaj okien: plastikowe. Mieszkanie pięknie zaaranżowane,
Gotowe do wejścia, nie wymaga nakładów finansowych. Sprzedaż z większością wyposażenia. Dookoła wiele terenów zielonych, sklepów, marketów, basen oraz komunikacja miejska.
Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentację.

::oferta eksportowana z programu mediaRent::

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29 m²
  • 3 piętro w 10-piętrowym budynku
  • Legnica
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Legnica Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.