Kraków
ul. Józefa Mackiewicza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
460 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
8846
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1980
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kraków, ul. Józefa Mackiewicza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków, ul. Józefa Mackiewicza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków, ul. Józefa Mackiewicza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków, ul. Józefa Mackiewicza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków, ul. Józefa Mackiewicza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kraków, ul. Józefa Mackiewicza. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Kraków - Prądnik Biały, ul. Mackiewicza

UMEBLOWANE 3 POKOJOWE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ I PRZYNALEŻNĄ PIWNICĄ. DOBRA LOKALIZACJA.

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,5m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku, składające się z przedpokoju, kuchni, trzech osobnych pokoi, łazienki, WC, loggi oraz przynależnej do mieszkania piwnicy.

Stan mieszkania: DO REMONTU - przedpokój (podłoga: wykładzina),kuchnia (podłoga: panele, ściany: częściowo płytki, zabudowa kuchenna, okno PCV) pokoje (podłoga: panele, okno PCV), łazienka (stan: DO REMONTU - podłoga i ściany: płytki, wanna), WC (podłoga: płytki).

Ponadto:

- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej

- dwustronna ekspozycja: północ, południe

Stan bloku: DOBRY - czteropiętrowy budynek z 1980r. Blok ocieplony, zadbane klatki schodowe, zamontowane domofony. Wokół dominują tereny zielone, przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe.

Osiedle Prądnik Biały: osiedle charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą (szkoły, przedszkola, sklepy, liczne punkty handlowo-usługowe) oraz dużą ilością terenów zielonych. W niedalekiej odległości znajduje się Dworek Białoprądnicki oraz Park im. Kościuszki. W sąsiedztwie znajduje się również biurowiec Vinci oraz plac Imbramowski. Miejsce dogodne zarówno dla rodzin z dziećmi, pary, singla oraz osób szukających mieszkania pod inwestycję.

Komunikacja:
Odległość bloku od przystanków komunikacji miejskiej:
- 3 min - przystanek Siewna Wiadukt (137, 164, 169, 267, 287, 469, 637)

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ

Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami Rozdział 2, Art. 180, pkt 3. przed oglądnięciem nieruchomości należy podpisać standardową umowę pośrednictwa w kupnie. (USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. O gospodarce nieruchomościami).

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych ogłoszeń. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści ogłoszeń będą zgłaszane do odpowiednich służb. Przypominamy: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D. U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku z windą z 1980 roku
  • Kraków, ul. Józefa Mackiewicza
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kraków, Józefa Mackiewicza Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.