Łódź Górna
ul. Stanisława Przybyszewskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
385 000
Powierzchnia
68
Cena za m²
5662
Piętro
2
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Przybyszewskiego w 4-piętrowym bloku z cegły z lat pięćdziesiątych. Nieruchomością zarządza niewielka Wspólnota, co powoduje niewielką ilość mieszkańców, ciszę i spokój.
Lokal do odświeżenia, z ogromnym potencjałem aranżacji. Można np. wyburzyć ścianę pomiędzy jednym a drugim pokojem i zrobić jeden wielki salon z balkonem na podwórko i zieleń. Na podłodze w pokojach oryginalny drewniany parkiet , w przedpokoju panele a w kuchni płytki. Okna wychodzą na północ i południe.
Blok z cegły dzięki czemu nie jest gorąco latem a zimno zimą. Wysokie pomieszczenia ( 2,90m ), nie jak w blokach z wielkiej płyty.
Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu węzła komunikacyjnego i bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Blisko do Parku Reymonta. Szybki dojazd do każdej części miasta zarówno własnym autem jak i MPK. 
Wspólnota bardzo prężnię dba o nieruchomość. Ostatnio w lokalach zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne na miedziane oraz instalacje wodno-kanalizacyjne.
W kolejnym etapie planowany remont elewacji.
W cenie mieszkania miejsce parkingowe na podwórku, z zamykaną bramą na pilota oraz piwnica.
Zapraszam do kontaktu!

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1950 roku
  • Łódź, Górna, ul. Stanisława Przybyszewskiego
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Górna, Stanisława Przybyszewskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.