Wołczyn

nieruchomość komercyjna na sprzedaż

Cena
960 000
Powierzchnia
1500
Cena za m²
640
Ogłoszenie
Nieruchomość komercyjna Wołczyn. Zdjęcie 1 Nieruchomość komercyjna Wołczyn. Zdjęcie 2 Nieruchomość komercyjna Wołczyn. Zdjęcie 3 Nieruchomość komercyjna Wołczyn. Zdjęcie 4 Nieruchomość komercyjna Wołczyn. Zdjęcie 5 Nieruchomość komercyjna Wołczyn. Zdjęcie 6 Nieruchomość komercyjna Wołczyn. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

NIERUCHOMOŚĆ PRZYGOTOWANA POD DOM POGODNEJ STAROŚCI, Z ODPOWIEDNIĄ DOKUMENTACJĄ BUDOWLANĄ.

Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży zabytkowej nieruchomości znacząco wpisanej w krajobraz i historię powiatu kluczborskiego.


Historia:

Klasycystyczny pałac wzniesiony w 1780 roku na miejscu poprzedniej konstrukcji, jako własność Jana Henryka Gotfryda von Nostitza und Jaenckendorf, właściciela całej wsi.

W kolejnych latach aż do końca II wojny światowej majątek należał do rodziny Watzdorf.

W czasach PRL posiadłość została upaństwowiona i powstał na jej terenie lokalny PGR. Ostatni remont pałacu przeprowadzono pod koniec lat osiemdziesiątych. Później nieruchomość trafiła w ręce prywatne.


Cechy architektoniczne:

Piętrowy budynek pałacu, murowany, wzniesiony na planie wydłużonego prostokąta, z podjazdem od frontu, częściowo podpiwniczony piwnicami o kolebkowych sklepieniach, kryty dachem czterospadowym. Ściany dzielą pilastry dźwigające profilowany gzyms koronujący. Budynek posiada dwutraktowy układ wnętrza.


Powierzchnia budynku:

Użytkowa, wynikająca z sumy powierzchni parteru i piętra to ponad 1200 m2, dodatkowo pozostaje jeszcze powierzchnia poddasza oraz części podpiwniczenia, które to miejsce z powodzeniem można wykorzystać.


Otoczenie:

Pałac znajduje się w otoczeniu parku krajobrazowego, z cennym drzewostanem i z zachowaną w formie zabytkowej aleją klonową. Powierzchnia ponad 3,7 ha zapewnia szerokie spektrum możliwości w zakresie jej aranżacji.


Przeprowadzone prace remontowe:

gruntowny remont przeprowadzony przez dotychczasowego właściciela, zmierzający do przystosowania obiektu pod planowaną działalność geriatryczną, bazujący na projekcie sporządzonym pod potrzeby i wymogi domu pogodnej starości.


Stan ogólny budynku:

DO WYKOŃCZENIA WEWNĄTRZ.


Media:

Komplet: woda, kanalizacja, prąd.


Rejestr zabytków:

Podlega:
- pałac (nr rej.: 816/64 z 16.04.1964 r.),
- park (nr rej.: 17/77 z 22.02.1977 r. ).

W TYM CIEKAWYM, HISTORYCZNYM MIEJSCU WARTO STWORZYĆ COŚ WYJĄTKOWEGO, WYKORZYSTUJĄC SZEROKO POJĘTY POTENCJAŁ NIERUCHOMOŚCI I KLIMAT KTÓRY TWORZY ...

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ PODCZAS KTÓREJ UDZIELIMY PAŃSTWU WYCZERPUJĄCYCH INFORMACJI NA TEMAT TEJ JAKŻE CIEKAWEJ OFERTY :)

Oferta niniejsza nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 KC.

TRANSAKCJA KUPNA TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST UBEZPIECZENIEM OC, A NADZÓR NAD JEJ PRZEBIEGIEM SPRAWUJE LICENCJONOWANY POŚREDNIK - LICENCJA NR 2490.         Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: mgr Bartosz Sienkiewicz (licencja nr: 9875)

--------------------------

proponujemy naszym klientom najlepsze oferty kredytowe na rynku indywidualnie dopasowane do możliwości klienta . Klient decyduje o wyborze oferty bankowej nie my .Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem bankowym Grażyna tel. 668 487 668  

  • Wołczyn, powiat kluczborski
  • Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzchni 1500 m²
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wołczyn Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.