Goleniów Centrum
ul. Tadeusza Kościuszki
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
263 000
Powierzchnia
40
Cena za m²
6499
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1956
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam ładne, ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w Goleniowie z piwnicą. Czynsz przy 3 osobach 423 zł. Mieszkanie własnościowe z KW, pełna własność w bloku wspólnota mieszkaniowa. Kuchnia w zabudowie, szafa z lustrami w zabudowie.
Blok ocieplony, wymienione piony wodne, nowa elektryka w bloku, monitorowane pomieszczenia i parking wspólnoty. W bloku jest suszarnia, pomieszczenie na wózki dla dzieci oraz duże pomieszczenie monitorowane na rowery. Polecam i zapraszam na prezentację.

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,47 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku
  • Goleniów, Centrum , ul. Tadeusza Kościuszki
  • Piwnica
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Goleniów Centrum , Tadeusza Kościuszki Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.