Oleśnica
ul. Ignacego Daszyńskiego
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
319 000
Powierzchnia
85
Cena za m²
3753
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1920
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica, ul. Ignacego Daszyńskiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica, ul. Ignacego Daszyńskiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica, ul. Ignacego Daszyńskiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica, ul. Ignacego Daszyńskiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica, ul. Ignacego Daszyńskiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica, ul. Ignacego Daszyńskiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica, ul. Ignacego Daszyńskiego. Zdjęcie 7
Lista zdjęć

Mieszkanie do szybkiej sprzedaży. Blisko ścisłego centrum Oleśnicy, eleganckie 3-pokojowe, na drugim piętrze w przytulnej kamienicy.
Mieszkanie o wysokim standardzie, klimatyzowane, w pełni rozkładowe, pokoje przestronne i jasne, całość po generalnym remoncie (zostały wykonane nowe wylewki anhydrytowe, w miejsce usuniętych starych tynków wykonano nowe okładziny ścian w systemie g-k; wstawiono nowe: drzwi, okna połaciowe, dobrej jakości panele (AC5); wymieniono: instalacją c.o., wodno- kanalizacyjną, elektryczną, doprowadzono łącze internetowe oraz zainstalowano nowoczesne systemy klimatyzacji we wszystkich pokojach, posiadające również funkcję grzewczą).
Mieszkanie ogrzewane jest dwufunkcyjnym piecem gazowym.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 10 m2, część strychu oraz miejsce parkingowe na prywatnym terenie wspólnoty.

W pobliżu: szkoły, przedszkola, żłobek, sklepy, przychodnie, apteki i tereny zielone.
Położenie w pełnej zieleni okolicy z miejską infrastrukturą zapewnia komfortowe warunki do życia i jest polecane dla wszystkich ceniących ciszę i spokój.

Istnieje możliwość aranżacji i wykończenia zgodnie z projektem i oczekiwaniami kupującego, co po uzgodnieniu może być wykonane przez profesjonalną firma budowlaną, która przeprowadzała remont. Szacowany koszt wykończenia pod klucz to ok. 20-25 tyś. zł.
Dla zdecydowanego nabywcy możliwość negocjacji ceny.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1920 roku
  • Oleśnica, ul. Ignacego Daszyńskiego
  • Piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w wysokim standardzie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Oleśnica, Ignacego Daszyńskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.