Sopot Centrum
ul. Podjazd
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
1 277 000
Powierzchnia
107
Cena za m²
11935
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1906
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 15 Mieszkanie 4-pokojowe Sopot Centrum, ul. Podjazd. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

W samym sercu Sopotu, 100 m do Monte Cassino, znajduje się piętrowy PODWÓJNY apartament na poddaszu zabytkowej, zadbanej kamienicy.
Jest na tyle przestronny, że górne piętro oddzieliliśmy, i powstało bardzo przytulne i efektowne studio. Zatem jedna księga wieczysta, jedna cena, jedna opłata do wspólnoty, dwa apartamenty.

Dolny apartament (Loft) to ok. 70 m2 powierzchni po podłodze, salon typu open space z kuchnią, częścią wypoczynkową i sypialnianą, łazienka i osobna sypialnia. 7 miejsc do spania.

Górny apartament (Studio, prawie 40 m2) to spory salon z kuchnią i antresola z łóżkiem king size. Wygodna łazienka. 4 miejsca do spania. Wyposażony w klimatyzator.

Apartamenty mają osobne, zamykane wejścia, i w razie potrzeby można z nich korzystać niezależnie.
Zostały wyremontowane-odnowione parę lat temu. Kuchnie i łazienki są prawie nowe.
Ostatnie siedem zdjęć pokazuje Studio - górny apartament.

Apartamenty te to niejako firma rodzinna. Są wynajmowane w sezonie turystom z całego świata, którzy bardzo dobrze oceniają przede wszystkim położenie w środku miasta, przestronność oraz aranżację.

Odwiedzający doceniają też przestronność mieszkań. Nie przypominają one dwudziestometrowych "apartamentów" z marketową umywalką i miejscem na odłożenie walizki, o ile jest niewielka.

Polecamy je jako inwestycję, lub do zamieszkania na stałe. Ładnych kilka lat tam mieszkaliśmy z rodziną, dobrze to wspominamy, a sąsiadów pozdrawiamy.
Bardzo niskie opłaty eksploatacyjne, fajna wspólnota. W KW 80,9 m2, po podłodze sporo więcej, czyli 107m2. Parkowanie przy samej kamienicy, bezproblemowe.

Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.
Nie przekażemy zdjęć ani opisu do biura nieruchomości, dziękujemy za oferty.

Ogłoszenie jest informacją, nie ofertą handlową.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 107 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy bez windy z 1906 roku
  • Sopot, Centrum, ul. Podjazd
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 5 dni temu
Sopot Centrum, Podjazd Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.