Lubin
ul. Wójta Henryka
hala/magazyn na sprzedaż

Cena
365 000
Powierzchnia
200
Cena za m²
1825
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Hala/magazyn Lubin, ul. Wójta Henryka. Zdjęcie 1 Hala/magazyn Lubin, ul. Wójta Henryka. Zdjęcie 2 Hala/magazyn Lubin, ul. Wójta Henryka. Zdjęcie 3 Hala/magazyn Lubin, ul. Wójta Henryka. Zdjęcie 4
Lista zdjęć

Do sprzedania warsztat blacharsko-lakierniczy. Hala posiada trzy stanowiska w tym jedno z kanałem, dużą komorę lakierniczą, sanitariaty z wc i prysznicem. Całość o pow ok. 200 m2. Przy warsztacie znajduje się pawilon biurowy. Na placu warsztatowym zabudowany jest podnośnik kolumnowy. Całość ma ogrzewanie ze swojej kotłowni na ekogroszek. Na wyposażeniu znajduje się profesjonalna rama do nawozi oraz komplet sprężarek do lakierowania i sieć sprężonego powietrza. Do dyspozycji na parkingu warsztatu jest kontener magazynowy. Całość działki ma pow. 7 arów. Warsztat znajduje się w okolicy ulicy Wójta Henryka. Wygodny dojazd. Więcej info pod numerem tel. .

  • ul. Wójta Henryka, Lubin, powiat lubiński
  • Hala/magazyn o powierzchni 200 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Lubin, Wójta Henryka Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.