Łódź Bałuty
ul. Stefana Czarnieckiego
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
459 000
Powierzchnia
69
Cena za m²
6 619
Piętro
10 / winda
Rok budowy
1960
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Oferta dostępna tylko w City Square!

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe M5 znajdujące sią na ostatnim piętrze w wieżowcu przy ul. Czarnieckiego.

Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, składa się z 4 pokoi, oddzielnej łazienki i WC oraz kuchni. Posiada balkon rozciągający się na długość dwóch pokoi. W jednym z pomieszczeń możemy urządzić gabinet co w czasach pracy zdalnej jest dodatkowym atutem.

Tylko dwa lokale na całym piętrze, co w połączeniu z tym, że jest to ostatni poziom gwarantuje nam ciszę i spokój. Mieszkanie stanowi świetne miejsce do odpoczynku po ciężkim dniu w pracy.

Bardzo dobra lokalizacja, w około bogate zaplecze handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, przychodnia. Nie tracimy zbędnego czasu na dojazdy w różne miejsca.

Mieszkanie idealne dla aktywnych!

Odrębna własność z księgą wiczystą. Czynsz 615 PLN

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu!

  • Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 69,35 m²
  • 10 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1960 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Stefana Czarnieckiego
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Łódź Bałuty, Stefana Czarnieckiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.